DOPRAVA A PLATBY

Možnosti dopravy:

GEIS do 30 kg hmotnosti balíku, standardní rozměry 110s DPH 

GEIS nad 30 kg, nadrozměrné zásilky, zásilky s překročenou maximální délkou, objemné zásilky s křehkou povahou a nebezpečím poškození při přepravě (sklo a podobné) od 300s DPH (individuální kalkulace dle skutečné ceny dopravce bude sdělena na základě uskutečněné objednávky)

GEIS na Slovensko do 30 kg hmotnosti balíku, standardní rozměry 10 EUR

Osobní odběr ve skladu firmy na ulici Bílanská 1822/1, 76701 Kroměříž, v pracovní dny od 7:00 do 15:30 hodin.

Možnosti platby:

Dobírka GEIS ČR - 30s DPH

Dobírka GEIS ČR paleta / nadrozměr - 80s DPH

Dobírka GEIS Slovensko - 2 EUR

Hotově při osobním odběru - ZDARMA

Platba převodem (zálohovou fakturou) - ZDARMA  (Po uhrazení faktury odesíláme objednané zboží. V případě nedostupnosti objednaného zboží Vás budeme v nejkratší době informovat pro další postup)

 

Doprava ZDARMA (vztahuje se k maloobchodním a firemním zákazníkům):

Balíková doprava v rámci České republiky nebo Slovenska. Nelze využít v případě nadrozměrných produktů, zásilek velmi křehké povahy (velké množství sklenic apod.), většího množství objemných produktů a podobně. Doprava zdarma při splnění limitní částky se vztahuje pouze jeden běžný balík.
Je-li nutné objednávku kvůli své povaze, rozměrům nebo množství produktů rozdělit do více balíků, je zákazníkovi účtována polovina počtu odeslaných balíků se sazbou 110 CZK (za každý balík).

 

Doprava a platby pro velkoobchodní odběratele (obchodníky) jsou zpřístupněny po registraci a přihlášení zákazníka do B2B účtu, můžete tak provést kliknutím na registraci nebo přihlášení .

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.