O společnosti

 

Jsme český velkoobchod se zaměřením na domácí a průmyslové potřeby. Na českém trhu působíme od roku 1994 a na chodu společnosti se podílí již druhá generace rodiny zakladatele.

V našem skladu držíme stabilně přes 10.000 položek v dostatečných zásobách. Produkty jsou rozděleny do několika hlavních kategorií, a to na Domácí potřeby | Kuchyňské potřeby | Železářství a Nářadí | Úklid | Teploměry | Zahrada | Elektro.

Jsme přímým distributorem českých výrobců a mnoha českých i zahraničních značek. Současně do České republiky dovážíme produkty od výrobců z Evropy a východních zemí.

Našimi dlouholetými zákazníky jsou kamenné prodejny, nemocnice, státní a soukromé podniky, školy, školky, státní ústavy, charity, řemeslníci a další. Naši prodejní činnost jsme rozšířili také do několika e-shopů a ke koncovým spotřebitelům. 

Pro zákazníky z řad maloobchodních prodejen, firem a živnostníků, máme připraveny individuální ceny. Pro jejich zpřístupnění se, prosím, zaregistrujte kliknutím zde.

Nakoupit u nás můžete na e-shopu nebo osobně ve skladu v Kroměříži.

 

reciklace

Jsme ekologicky zodpovědná firma.

Při balení zboží dbáme na ekologii tím, že recyklujeme, tedy balíme objednané zboží do použitých krabic a dalšího balícího materiál. Recyklujeme tímto způsobem až 90% veškerého balícího materiálu, který k nám přijde od výrobců a dovozců.

 

 

Kozacek logo sekundarni

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.