O společnosti

Jsme 24 let na českém trhu

Český velkoobchod se zaměřením na domácí a průmyslové potřeby od roku 1994. Nabízíme sortiment přes 10.000 položek, které jsou téměř vždy a všechny u nás skladem. Rozdėleny jsou do hlavních kategorií - Domácí potřeby | Kuchyňské potřeby | Železářství a Nářadí | Úklid | Teploměry | Zahrada | Elektro. Jsme přímý distributor českých výrobců a několika velkých dovozců. Současně do České republiky dovážíme produkty od mnoha výrobců z Evropy a Turecka. Našimi stálými zákazníky jsou kamenné prodejny, nemocnice, státní a soukromé podniky, školy, školky, ústavy, řemeslníci a další. Před pár lety jsme prodej rozšířili do několika e-shopů a ke koncovým spotřebitelům. 

Máte-li zájem nakupovat u nás na firmu nebo do své prodejny, zaregistrujte se na eshopu a my Vám dáme speciální ceny.

Nově nabízíme Affiliate program se zajímavou odměnou. Pokud vlastníte internetový blog, časopis, informační server nebo jakýkoliv web, na který chodí mnoho návštěvníků a chcete svou práci zhodnotit, zaregistrujte se u nás do Provizního programu v sekci Přihlášení a na pár kliknutí začněte vydělávat, je to jednoduché a bez závazkū.

Nakoupit je u nás možné přes eshop nebo osobně ve skladu v Kroměříži s pomocí našich zkušených skladnic.

Od září 2018 provozujeme současně internetový obchod pro maloobchodní zákazníky a firmy z celé České republiky a Slovenska na adrese www.na-doma.cz .

 

 

Kozáček Velkoobchod s.r.o.

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.