GUARDINI S.p.A.

 

Guardini Spa

 

MADE IN ITALY

 

"S Guardini se stává pečení něčím úplně novým."

Těmito slovy se popisuje italský výrobce hned úvodem. Během 70 let se rodinná řemeslná dílna stala společností, která díky svým lehkým a špičkovým výrobkům proměnila svět pečících forem. Jedinečný způsob, jak si vaření skutečně prožít s radostí a ještě se u toho bavit.

Díky použití vysoce kvalitního plechu o ideální tloušťce, jde ve formách vše snadno upéct. Navíc jsou pevné a velmi lehké.

Ve skutečnosti jsou na pečení vyžadovány formy s nízkou tloušťkou plechu, aby pečená směs (ať už sladká nebo slaná) zůstala v téměř přímém kontaktu s teplem generovaným uvnitř trouby. Pouze tímto způsobem může být vaření homogenní a jednotné. Formy Guardini vyrobené ze speciální oceli o nízké tloušťce vytvářejí minimální bariéru, a proto jsou navrženy tak, aby zaručovaly dokonalé propečení.

 

Produkce Guardini je z 99 % vyrobena v Itálii. Naším prvním trhem byla Itálie, ale díky dokonalost produktů Guardini dobyla celý svět.
Jsme pyšní na své „Made in Italy“, protože je to pro nás velká prestiž a jsme hrdí na to, že můžeme své know-how a kvalitu nabídnout lidem na celém světe.

 

HISTORIE

Guardiniho příběh se zrodil z velké vášně pro vaření a neutuchající touhy vytvořit svět šitý na míru spotřebiteli, který spojuje tradici a inovace.

 

1950guardini 1950

  • Vše se zrodilo z rodinné řemeslné dílny specializované na domácí potřeby

 

 

70. létaguardini 1970

  • Tato vášeň dává vzniknout společnosti, která je vždy blíže světu kuchyně a jejím detailům

 

 

80. léta

  • Zrodily se první nepřilnavé povlaky, které se staly specifikem naší společnosti

 

 

1990guardini 1990

  • Naše značka dělá velký krok a vstupuje do masové produkce

 

 

2010guardini 2010

  • Guardini S.p.A se stává jedním z nejlepších evropských hráčů ve výrobě forem

 

 

Dnes

  • Naše značka je předním hráčem na světovém trhu v produkci pečících forem