Vážení zákazníci, stahujeme z prodeje artikl 692122 - hrnec tlakový 13L z důvodu možného nebezpečí při používání. Zakoupený produkt je možné bezplatně vrátit na naši korespondenční adresu.

RATTAN ART

 

Logo Rattanart

 

Značka RATTAN ART vyrábí a dodává na trh kvalitní syntetický ratan. Zákazníci oceňují odolné a elegantní zpracování ve vysoké kvalitě. To vše vyrobeno v Evropské unii.

Kolekci balkonového a plotového zastínění pak doplňují ve stejně vysoké kvalitě a zpracování, také velkoobjemové květináče. Kombinace obou těchto prvků dosáhnete skutečné estetické dokonalosti na Vaší zahradě, ve Vaší firmě, všude tam, kde budete chtít. Zahradní květináče se samo zavlažovacím systémem jsou inovativním řešením, vyvinuté týmem inženýrů pro nejlepší výsledky. Ratanové zastínění můžete použít pro zajištění soukromí na balkonu nebo zahradě. Důležitým produktem jsou také plotové pásy, kterými můžete estetický vyplnit plotové panely, branky apod. Vysoká kvalita zpracování a použitého materiálu o síle 1400 g/m2 zajišťuje dlouholetou životnost na slunci, v dešti i mrazu. Ratanové rohože jsou neprůhledné.

Syntetické ratanové rohože jsou tkané plně automatizovaným systémem. Jednotlivé pásy se spojí a zajistí proti delaminaci. Pletený syntetický ratan je všestranný, uplatní se v domácnosti, kanceláři, skladu.

Na výběr je z 8 barevných provedení a několika rozměrových variant. Umíme pro Vás vyrobit také stínící rohož na míru Vašim potřebám. Jsme limitováni pouze minimální výškou 20 cm, maximální výškou 170 cm a návinem do 50 metrů. Poslední limitací je celková hmotnost do 30 kg. Cena není v produkci na míru výrazně vyšší, než standardní hotové varianty. Rohože jsou vyráběny s ocelovými zinkovanými očky pro uchycení nebo varianta bez oček. Upevnění se provádí pomocí stahovacích pásek, provázků, vruty apod. Požadovanou barvu nám napište do poznámky v objednávce. Vzorník barev naleznete v detailu každého produktu ze syntetického ratanu RATTAN ART.

 

Doba dodání produktu na objednávku se pohybuje v délce 1 až 2 týdny.

 

KLIKNI A PODÍVEJ SE NA MOŽNOSTI

 

Vzorník barev:

 

 

 

ROHOŽ STÍNÍCÍ RATTAN ART UV 1400G/M2 ROZMĚRY NA MÍRU

ROHOŽ STÍNÍCÍ RATTAN ART UV 1400G/M2 ROZMĚRY NA MÍRU     ROHOŽ STÍNÍCÍ RATTAN ART UV 1400G/M2 ROZMĚRY NA MÍRU

ROHOŽ STÍNÍCÍ RATTAN ART UV 1400G/M2 ROZMĚRY NA MÍRU

ROHOŽ STÍNÍCÍ RATTAN ART UV 1400G/M2 ROZMĚRY NA MÍRU

ROHOŽ STÍNÍCÍ RATTAN ART UV 1400G/M2 ROZMĚRY NA MÍRU

ROHOŽ STÍNÍCÍ RATTAN ART UV 1400G/M2 ROZMĚRY NA MÍRU

ROHOŽ STÍNÍCÍ PLOTOVÝ PÁS RATTAN ART UV 19X255CM 1400G/M2

ROHOŽ STÍNÍCÍ PLOTOVÝ PÁS RATTAN ART UV 19X255CM 1400G/M2     ROHOŽ STÍNÍCÍ PLOTOVÝ PÁS RATTAN ART UV 19X255CM 1400G/M2