SVANERA

Svanera

Společnost Svanera se zrodila v roce 1960 jako subdodavatel prodejců a cizích značek. Angelo Svanera založil svou první kovoobráběcí společnost pro třetí strany v Lumezzane v Itálii, údolí známém kovoobráběním.

V roce 1965 byla zahájena výroba příborů a následně se zrodila společnost Svanera Angelo F.lli Svanera Sdf, vyrábějící pouze příbory.

V roce 1976 začala výroba vývrtek a lískových oříšků, nejprve pod značkami třetích stran a později pod svou vlastní.

V roce 1983 začali vyrábět barevné příbory vždy značky jiných společností a následně započala výroba vlastní značky s rozšířením sortimentu ocelových a zlatých příborů.

Společnost Svanera Srl byla založena v roce 1986 a v tu dobu do společnosti nastoupil Alberto Svanera. V roce 1992 se přidal bratr Cristian Svanera. Oba bratři s velkou vášní přijali strategii inovace a diverzifikace produktových řad, což vedlo společnost k období silného růstu.

Zkušenosti a odborné znalosti získané v průběhu let jsou motorem nových projektů, které splňují neustálé požadavky trhu, nezapomínajíc na důraz nejvyšší kvality výrobků s využitím nejlepších surovin, umění transformace a nenapodobitelného italského designu  Vyrobeno v Itálii .

Dnes společnost vyrábí pouze v Itálii, přičemž využití zkušeností a odborných znalostí k výrobě v zahraničí, při zachování vysoké kvality.

Výrobky vynikají svým klasickým stylem, italským vkusem pro tvary a detaily, ale vždy s neustálým přehledem o nových zvycích a životním stylu.

Svanera dělá Váš život jednodušší a přeměňuje umění vařit a stolovat v denní vášeň.

lumezzane-b     svanera-b